Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Czerwiec »
« 18 do 24-06-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:30
50 min

TBC

Aneta Śleboda

50 min

ABT

Aleksandra Wawrzeńczyk

50 min

PŁASKI BRZUCH

Katarzyna Kurek

50 min

FULL BODY WORKOUT

Dominika Gach

50 min

TBC

Joanna Pasternak

50 min

PŁASKI BRZUCH

Dagmara Muryjas

ZASTĘPSTWO

50 min

ABT

Lucyna Szczuka

10:30
50 min

PŁASKI BRZUCH

Aneta Śleboda

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Aleksandra Wawrzeńczyk

50 min

ABT

Katarzyna Kurek

50 min

FIT&JUMP

Dominika Gach

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Joanna Pasternak

50 min

FULL BODY WORKOUT

Dagmara Muryjas

ZASTĘPSTWO

50 min

POWER PUMP

Lucyna Szczuka

11:30            
50 min

ZUMBA

Aleksandra Kowalczyk

15:45
40 min

TRAMPOLINY DLA DZIECI (6-12 lat)

Dominika Gach

 
40 min

TRAMPOLINY DLA DZIECI (6-12 lat)

Dominika Gach

       
16:30
50 min

TBC

Kinga Tabor

50 min

ABT

Kinga Tabor

50 min

PŁASKI BRZUCH

Monika Nasienniak

ZASTĘPSTWO

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Katarzyna Wiklańska

ZASTĘPSTWO

     
17:30
50 min

FIT BALL

Aleksandra Wawrzeńczyk

50 min

FIT BALL

Kinga Tabor

50 min

POWER PUMP

Monika Nasienniak

ZASTĘPSTWO

50 min

POWER PUMP

Katarzyna Wiklańska

ZASTĘPSTWO

50 min

KALISTENIKA

Katarzyna Wiklańska

   
   
35 min

ZUMBA KIDS (7-9 lat)

Aleksandra Wawrzeńczyk

Sala do Stretchingu

ZASTĘPSTWO

 
40 min

ZUMBA KIDS (10-12 lat)

MFP Team

Sala do Stretchingu

ZASTĘPSTWO

18:00
30 min

SHORT CLASS - ABS

Trener Zmianowy

Strefa Funkcjonalna

30 min

SHORT CLASS - TRX

Trener Zmianowy

Strefa Funkcjonalna

30 min

SHORT CLASS - ABS

Trener Zmianowy

Strefa Funkcjonalna

30 min

SHORT CLASS - TRX

Trener Zmianowy

Strefa Funkcjonalna

     
18:30
50 min

POWER PUMP

Aleksandra Wawrzeńczyk

50 min

FIT&JUMP

Aleksandra Poparda

50 min

TBC

Aleksandra Wawrzeńczyk

50 min

TBC

Katarzyna Wiklańska

50 min

FIT&JUMP

Katarzyna Wiklańska

   
19:00
50 min

TRENING RUNMAGEDDON

Agnieszka Kameczura

Strefa Cross&Fit

 
50 min

TRENING RUNMAGEDDON

Agnieszka Kameczura

Strefa Cross&Fit

       
19:30
50 min

ABT

Dominika Gach

ZASTĘPSTWO

60 min

CROSS&FIT

Łukasz Kozłowski

Strefa Funkcjonalna

50 min

ZUMBA

Aleksandra Wawrzeńczyk

50 min

SALSATION

Katarzyna Wiklańska

50 min

POWER PUMP

Katarzyna Wiklańska

   
 
50 min

TBC

Aleksandra Poparda

     
20:00      
50 min

KALISTENIKA

Bartosz Szczerbik

Strefa Funkcjonalna

     
20:30
50 min

STRETCHING

Lucyna Szczuka

50 min

ZUMBA

Karolina Kuźmienko

50 min

FIT BALL

Aleksandra Wawrzeńczyk

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Katarzyna Wiklańska

50 min

ZUMBA

MFP Team

ZASTĘPSTWO

   
← →