Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 24 do 30-09-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:30
50 min

FIT&JUMP

Dominika Gach

Sala Fitness

50 min

ABT

Aleksandra Wawrzeńczyk

Sala Fitness

50 min

PŁASKI BRZUCH

Katarzyna Kurek

Sala Fitness

50 min

FULL BODY WORKOUT

Dominika Gach

Sala Fitness

50 min

TBC

Joanna Pasternak

Sala Fitness

50 min

PŁASKI BRZUCH

Marcelina Augustyn

Sala Fitness

50 min

ABT

Aleksandra Kąkol

Sala Fitness

10:30
50 min

PŁASKI BRZUCH

Dominika Gach

Sala Fitness

50 min

FULL BODY WORKOUT

Aleksandra Wawrzeńczyk

Sala Fitness

50 min

ABT

Katarzyna Kurek

Sala Fitness

50 min

FIT&JUMP

Dominika Gach

Sala Fitness

50 min

ABT

Joanna Pasternak

Sala Fitness

50 min

FULL BODY WORKOUT

Marcelina Augustyn

Sala Fitness

50 min

POWER PUMP

Aleksandra Kąkol

Sala Fitness

11:30  
50 min

AKTYWNY SENIOR

Aleksandra Wawrzeńczyk

ZASTĘPSTWO

 
50 min

AKTYWNY SENIOR

Agnieszka Łoś

 
40 min

TRAMPOLINY DLA DZIECI (6-12 lat)

Dominika Gach

Sala do Stretchingu

 
15:45
40 min

TRAMPOLINY DLA DZIECI (6-8 lat)

Dominika Gach

Sala Fitness

 
40 min

TRAMPOLINY DLA DZIECI (9-12 lat)

Dominika Gach

Sala Fitness

       
16:30
50 min

TBC

Kinga Tabor

Sala Fitness

50 min

ABT

Kinga Tabor

Sala Fitness

50 min

PŁASKI BRZUCH

Gabriela Szablowska

Sala Fitness

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Aleksandra Kąkol

Sala Fitness

     
17:30
50 min

FIT BALL

Kinga Tabor

Sala Fitness

ZASTĘPSTWO

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kinga Tabor

Sala Fitness

50 min

FIT&JUMP

Gabriela Szablowska

Sala Fitness

50 min

POWER PUMP

Aleksandra Kąkol

Sala Fitness

50 min

FIT&JUMP

Gabriela Szablowska

Sala Fitness

   
30 min

ZUMBA KIDS (4-6 lat)

Aleksandra Kowalczyk

Sala do Stretchingu

 
35 min

ZUMBA KIDS (7-9 lat)

Aleksandra Kowalczyk

Sala do Stretchingu

 
50 min

KALISTENIKA

Katarzyna Wiklańska

Strefa Funkcjonalna

   
40 min

ZUMBA KIDS (10-12 lat)

Aleksandra Kowalczyk

Sala do Stretchingu

18:00
30 min

SHORT CLASS - ABS

Trener Zmianowy

Strefa Funkcjonalna

30 min

SHORT CLASS - TRX

Trener Zmianowy

Strefa Funkcjonalna

30 min

SHORT CLASS - ABS

Trener Zmianowy

Strefa Funkcjonalna

30 min

SHORT CLASS - TRX

Trener Zmianowy

Strefa Funkcjonalna

     
18:30
50 min

POWER PUMP

Kinga Tabor

Sala Fitness

ZASTĘPSTWO

50 min

FIT&JUMP

Aleksandra Poparda

Sala Fitness

50 min

TBC

Aleksandra Wawrzeńczyk

Sala Fitness

50 min

TBC

Katarzyna Wiklańska

Sala Fitness

50 min

POWER PUMP

Katarzyna Wiklańska

Sala Fitness

   
19:00
50 min

TRENING RUNMAGEDDON

Agnieszka Kameczura

Strefa Cross&Fit

 
50 min

TRENING RUNMAGEDDON

Agnieszka Kameczura

Strefa Cross&Fit

       
19:30
50 min

ABT

Aneta Śleboda

Sala Fitness

60 min

CROSS&FIT

Łukasz Kozłowski

Strefa Funkcjonalna

50 min

POWER PUMP

Kinga Tabor

Sala Fitness

50 min

SALSATION

Katarzyna Wiklańska

Sala Fitness

50 min

STRETCHING

Katarzyna Wiklańska

Sala Fitness

   
 
50 min

TBC

Aleksandra Poparda

Sala Fitness

     
20:00      
50 min

KALISTENIKA

Bartosz Szczerbik

Strefa Funkcjonalna

     
20:30
50 min

STRETCHING

Aneta Śleboda

Sala Fitness

50 min

ZUMBA

Aleksandra Kowalczyk

Sala Fitness

ZASTĘPSTWO

50 min

STRETCHING

Kinga Tabor

Sala Fitness

50 min

FIT&JUMP

Katarzyna Wiklańska

Sala Fitness

50 min

ZUMBA

Aleksandra Kowalczyk

Sala Fitness

   
← →